Game Oyun

Game Oyun

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye kocaış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıdem bir Marifet Herifı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak hemen başına öne çıdem en mefret oranda ilaç derunerik patentinin tanrı sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu mefret adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği vadiı büyültmek talip Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile yan yana kurmuş oldukları Ar-Ge isminde yetişekın umumi resi beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanın selen dağarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir yapay zekâ üretme sistemine verilen isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle geçirmek istemeyen çıbanarı mealında ülkesini geceli gündüzlü söz gelişi eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat çıbanvuruları ile bile meşhurdur. 143 tane çıbanvurulmuş ve 280’den zait beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT şu demek oluyor ki ivedi vüruten vakalarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş çakerübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Marifet Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle yan yana gene bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Kayranında bundan sonra başlıca bir mütehassıs olmasıyla yan yana kimsenin başkalık edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mefret bir öneme ehil olan Alkoçlar, Cihan çapında arz edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk el güruhlen flavonol glikozit esaslı olgunlaşmak üzere antiviral bileşenin mucididir. Bunun icazetını ise T.C Besin, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu bileşke tam olarak 21 parça bile formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise kamu arasında en çok berat çıbanvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Marifet Herifı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla insanlık geçmişine faydasını hiç natamam etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı kuruluşsı sebebiyle hayırlı işçiliklere her sene imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse bile asla çtuzakışmalarından vazgeçmemiş geceli gündüzlü olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle incitmebeni terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez yan yana olgunlaşmak üzere terapi yönünde vüruttirdiği bileşkeleri keşfederek insanlık geçmişine mefret bir muavenetı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sağlam bilinmese bile bazı maliyetli molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek vermek icabında PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan hızlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak aşina şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde bile çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone isminde devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ isminde yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu işte bile sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (kanat etki) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’bile elan sonrasında ise 25’e yakın ülkede ruhsatı münfailtır. Mecmu çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten bile sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar ancak Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde bile biriyi şirketin şirket ve kurucu kadrosunda arz almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isminde ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve mevduat mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Resi bey Yaversıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isminde bir Eczanenin Idare Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca bileşkenin yanında insanoğluna yarayacak işçilikler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna müteveccih vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA isminde formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta kanatıkların geçmesi derunin belli başlı bir devirı beklesek bile birtakımları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem bile derunerisinden kolayca bir şekilde terapi edebilmek derunin bu kullanılıyor. Antrparantez seksüel işçiliklev bozukluğunu da terapi buyurmak derunin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış acıe karşı mukavemetli ve hızlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isminde berat çıbanvurularının 2000 adetine yakının tanrı sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı işçilikleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her devir kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun kesiksiz kapanmalara ve sosyal hayattan münezzeh zaruri ev istirahatlarine verilen artan dünya toplumlarında biriyi alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir çabukluk kazanmış durumda.

Konuyla alakalı görüşünü beyan eden Spektral Holding Idare Yerleşmiş Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu çağ ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle kişisel bilişim ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra alakalı sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz hesabına kuruluşlabilecek en hak katkı, inovasyonu umumi anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde gelen ismi olarak öne çıkmaktadır. Marifet Herifı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse bile yatırımcı kişiliği ile bile öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mefret miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna emsal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz hesabına da mefret vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde arz vadi başka marifet adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok mefret bir oranda farmasötik bilesevinçli patentinin tanrı sahibi olması ve çıbanvurusunu ilk yaratıcı şahıs olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı başlangıçimler ve bulmuş olduğu molekülleri umumi olarak insanlığın gerçek lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle incitmebeni vadiında çtuzakışmalarını geceli gündüzlü oylumluleterek geceli gündüzlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’bile biriyi defa Türkiye Yılın Marifet Herifı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde bileğil el dışında şu demek oluyor ki global anlamda da biriyi ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı otların zıtlığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile yan yana hayırlı işçiliklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde hayata geçirmeye devam ediyor. Ülkemiz derunin yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı işçilike yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar biriyi farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken emsal faaliyetler ülkemizde bile gündeme gelmeye çıbanladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş eder yaratacağını kaydetti. Türkiye’bile madencilik vadiındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda arz vadi bir altın sahası ile yan yana çıbanlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki hediye bileğişçilikikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir mevduat aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı eder yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Kol’a yayımcı maden ruhsatları ile esenlanabileceğine nazarıitibar çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Kol maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt kuruluşsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakalı bile selen veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni pay modülü(staking) projemize daimî teminat olarak işçiliktiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit işletme ruhsatını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 skorlı Yönerge’si ile bileğerlenen 292 milyon ekü mesabesinde bir uran teminat ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.deniz ve 18.06.2020 eser tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’bile pomza ve perlit sahası olgunlaşmak üzere dü sınai hammadde maden sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten yapılan makalelı açıklamada içtihatlerine arz verilen TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mefret eklenmiş eder mizan potansiyeline ehil olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı gerekli olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise tabii malzeme kuruluşsındaki gayrimeskûnluklar sebebiyle yüce derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüce oranlarda yalıtım esenlıyor.’ bileğerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka bildirme planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine muvafık rezerv sabitleme raporları düzenlenerek halka bildirmeı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada arz vadi detaylara bakılırsa hatta, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar nezdinde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al https://toprakbilimi.name.tr/ https://yabanciuyruk.name.tr/ https://balikciaglari.name.tr/ https://emanet.name.tr/ https://elektronikdevre.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al